Restaurace s vinným sklípkem a wellness

Masáže

masaz

Indická masáž Snéhan (90 min.)

opravdu uvolňující masáž, která je pro své účinky velmi oblíbená. Zaměřuje se nejen na svaly, ale i na svalové úpony a šlachy. Jedná se o masáž celého těla, která je intenzivní a hlavně účinná. Masáž je prováděna teplým olejem. Díky tomu účinné látky oleje prostoupí hlouběji do svalstva.

Klasická masáž (30 nebo 60 min.)

je dobrá při svalové ztuhlosti nebo ochablosti. Svou intenzitou pomáhá odstranit z těla kyselinu mléčnou, která má ztuhlost na svědomí. Podle intenzity je masáž relaxační nebo rekondiční. Podle délky jsou masáže rozděleny na částečnou (záda+šíje) nebo celkovou, která je pro komplexnost pro tělo vhodnější.

Klasická masáž v kombinaci s baňkováním (30 nebo 60 min.)

baňkování je starobylý způsob masáže. Pomáhá zbavit tělo spazmů a škodlivin. Za pomocí ohně se vytvoří v baňce podtlak. Baňka se přisaje na tělo což je opačný tlak na sval než při tlakové masáži, čímž se masáž stává efektivnější.

Lávové kameny (30 nebo 60 min.)

v současné době velmi vyhledávaný druh masáže. Teplé kameny prohřejí svalstvo díky čemuž jsou svaly poddajnější. Dále masáž působí velice relaxačně a člověk odchází jako znovu zrozený.

Thajská masáž nohy (60 min.)

po právu patří mezi nejoblíbenější relaxační masáže. Má skvělé antistresové účinky. Za pomoci speciálních tlakových a protahovacích hmatů a využití dřevěného kolíčku působícího na reflexní body dokonale uvolní Vaše nohy.

Bowenova masáž (40 min.)

pracuje se při ní na myofasciální úrovni – tzv. „probrnkání“ svalových fascií. Je velmi šetrná a hlavně účinná. Dochází při ní k nastartování samoléčebného procesu. Její velkou výhodou je, že se dá provádět v oblečení.

Masáž Znovuzrození (120 min.)

jedná se o kombinaci Thajské masáže nohy a lávových kamenů. Celá procedura je zakončena masáží hlavy. Po této masáži, budete odcházet jako znovuzrození.

Ceník procedur

Pavel Trojan (+420 731 484 589)

Masáž 30 min. (klasická nebo lav. kameny) 300,- Kč
Masáž 60 min. (klasická, lav. kameny, thajská nohy) 500,- Kč
Bowenova 40 min. 350,- Kč
Indická Snéhan cca 90 min. 800,- Kč
Masáž Znovuzrození 1000,- Kč

 

Jitka Špačková (+420 776 706 375)

Více informací na facebooku: Masáže Ji chì Mikulov

UložitUložit