Restaurace s vinným sklípkem a wellness

Spinning

spinning

O spiningu

Spinning je skupinová jízda na speciálních stacionárních kolech pod vedením instruktora za hudebního doprovodu. Využívá se při něm tzv. skupinového efektu, kdy instruktor motivuje svými hlasovými pokyny k činnosti, udává míru zátěže a rychlost. Je to velmi vhodná aktivita pro ty, kteří nechtějí trénovat individuálně a chtějí si přesto zlepšovat fyzickou kondici, popřípadě redukovat tělesnou hmotnost. Program Spinning je celosvětovým lídrem v oblasti indoor-cyclingového tréninku, vzdělávání a vybavení. Patentovaná kola Spinner vyráběná společností Star Trac a mnohaleté zkušenosti jsou hlavními přednostmi programu Spinning, který nabízí individuální trénink, neskutečný kalorický výdej a obrovskou výzvu. To vše ve Vašem vlastním tempu.

Je pro Vás spinning vhodným sportem?

Spinning je pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat, a přesto můžete zajít na spinning. Nemusíte se učit žádné složité pohyby. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl. Spinning je pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Je ideálním prostředkem k zhubnutí. Při jedné 45 minutové lekci spálíte průměrně 400-600 kcal, což je 12krát víc než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný spinning trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat postavu. Získáte pevný zadeček a štíhlé nohy. Spinning program je pro i sportovce – umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. S pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž – vytrvalost, rychlost, výbušnost i intervalový trénink.

Přijďte k nám na hodinu spinningu a přesvědčte se sami.

Klimatizovaný prostor v podkrovní místnosti nabízí nevšední sportovní zážitek až deseti klientům. Kola pro Spinning od společnosti Star Trac jsou navržena a konstruována tak aby kopírovala ergonomii a geometrii silničního kola. Spinner je pohodlně nastavitelný každému bez ohledu na jeho velikost, tělesné proporce či úroveň kondice.Vybrat si můžete hodiny s různou intenzitou pro začátečníky i pokročilé pod vedením vyškolených instruktorů.

Ceník procedur

Jednorázový vstup dospělí 105,- Kč
Jednorázový vstup studenti 80,- Kč
Skupina komplet dospělí 720,- Kč
Skupina komplet studenti 590,- Kč
Permanentka 10 vstupů dospělí 800,- Kč
Permanentka 10 vstupů studenti 700,- Kč
Permanentka 20 vstupů dospělí 1400,- Kč
Permanentka 20 vstupů studenti 1170,- Kč
  • cena za jednu lekci – 1 hodina
  • maximální počet osob 10