Restaurace s vinným sklípkem a wellness

Wellness

Wellness

Solná jeskyně

Naše solná jeskyně je umístěna v historickém sklepě, což vytváří unikátní prostory. Z kusů přírodní soli jsou vystavěny stěny solné jeskyně, na členitém stropě najdete umělé krápníky a projdete se po vyhřáté vrstvě jemné soli na zemi.

Na šesti pohodlných polohovacích lehátkách pod “hvězdným nebem“ napomáhá celkovému uvolnění a relaxaci příjemná hudba (šum moře, větru, zpěv ptáků) i systém pro světelnou terapii. Teplé barevné tóny (žlutá, oranžová a červená) působí povzbudivě a naplní Vás novou energií. Studené barvy (fialová, světle modrá a indigo) uklidní Vaše smysly a pohladí po duši.

Solná jeskyně Vám po 45 minutách relaxace nabídne stejný blahodárný účinek jako několikadenní pobyt u moře.

Sauna

Tradiční finská sauna z kvalitního cedrového dřeva nabízí možnost potěšit tělo i duši. S použitím vonných esencí zažijete i účinky aromaterapie. Vaše vjemy umocní “hvězdné nebe“ a relaxační hudba. K ochlazení využijte studenou sprchu a k odpočinku útulnou relaxační místnost.

Whirlpool

Whirlpool s masážním efektem Vám přinese dokonalé uvolnění všech partií Vašeho těla. Obsazenost whirlpoolu je 4 místa ve vaně + 2 na relaxačních lehátkách v odpočinkové zóně. Výjimečné prostředí s hudbou a svíčkami je tím pravým dárkem, pravým místem pro Vaše oslavy a přátelská posezení. Rádi Vám sem připravíme kvalitní víno a občerstvení.

Spinning

Naše fitness se nachází v podkrovní klimatizované místnosti se zachovalým původním trámovím. Pod odborným dohledem a za příjemné hudby Vás tu jistě nadchne spinning – trénink na stacionárních kolech. Spinning je pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji postavu, sílu a fyzickou kondici zábavným způsobem. Je prostředkem k hubnutí, tvarování, zpevňování postavy a umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. Při 45 minutové lekci spálíte spoustu kalorií, aniž byste zatížili své klouby. Jsou vítáni lidé každého věku a úrovně zdatnosti.

Fitness

Naše fitness se nachází v podkrovní klimatizované místnosti se zachovalým původním trámovím. Vyzkoušejte u nás pilates, power jógu, cvičení na posílení bříška, cvičení pro bolavá záda a další zdravotní cvičení.

Masáže

Masáže a wellness služby obecně začínají být v současné době velmi vyhledávanými službami. Moderní člověk je zatěžován různými škodlivými vlivy, zejména pak stresem, který je jedním z hlavních viníků problémů s pohybovým aparátem. Dalšími viníky jsou sedává zaměstnání a nedostatek tělesné aktivity.

Pravidelné masáže společně s pohybem Vám od těchto problémů mohou pomoci. Různé druhy masáží pomáhají odbourávat svalové spazmy – lidově řečeno zatuhliny. Dále pak pomáhají tělu zbavit se škodlivých látek tím, že prokrví svalstvo, čímž se škodliviny vyplavují z těla. Neposledním cílem relaxační masáže je, alespoň na chvíli vymazat ze své hlavy stres a plně se uvolnit.

Doplňkové služby

  • Pobyt je možno objednat i pro uzavřenou společnost, kapacita sauny je 6-8 lidí. Nabízíme zakoupení občerstvení, v ceně vstupného je i zapůjčení prostěradel, ručníků (župan za poplatek).
  • Abyste se u nás cítili opravdu skvěle, je pro nás samozřejmostí čisté prostředí a příjemná obsluha.
  • Do sauny a wellness zóny Vám zapůjčíme prostěradla, ručníky a župany.
  • V šatnách s WC a sprchami jsou Vám k dispozici tělová mýdla, šampony a vysoušeče vlasů.
  • Kromě solné jeskyně, kde je konzumace zakázána, si můžete objednat občerstvení nebo si ho zakoupit v naší recepci (Sekt 100,- Kč).
  • V prostorách kavárny a restaurace můžete využívat bezdrátový internet.
  • Na wellness služby je předem nutná rezervace.